Tradycyjny Świąteczny Koncert Chóru Pueri et Puellae Cantores Plocenses

W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia miłośnicy muzyki pewnością znajdą coś dla siebie na koncercie Chóru Pueri et Puellae Cantores Plocenses. Grupa, trwale wpisująca się w lokalną tradycję, po raz kolejny zorganizuje wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w dniu 26 grudnia.

Tegoroczny koncert, zgodnie z wieloletnią tradycją chóru, dostarczy niezapomnianych wrażeń muzycznych. Artyści zaserwują publiczności nie tylko klasyczne polskie kolędy i pastorałki, ale również nowoczesne piosenki świąteczne w różnych językach.

W programie koncertu nie zabraknie prawdziwych perł świątecznych, takich jak „Wśród nocnej ciszy”, „Mędrcy świata”, „Cicha noc” czy „Maleńka przyszła miłość”. Te niekwestionowane klasyki wprowadzą nas w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i pozwolą każdemu uczestnikowi poczuć niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego okresu.

Chór Pueri et Puellae Cantores Plocenses,

złożony z utalentowanych śpiewaków, zawsze stawia sobie za cel przekazywanie radości i wzruszeń poprzez sztukę dźwięku. Ich koncerty to nie tylko wyjątkowe wydarzenia muzyczne, ale także okazja do wspólnego przeżywania magicznych chwil.

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników muzyki świątecznej i nie tylko, aby wzięli udział w tym niepowtarzalnym koncercie. Wspólnie z Chórem Pueri et Puellae Cantores Plocenses przeżyjmy magię Świąt Bożego Narodzenia podczas tego wyjątkowego muzycznego spotkania.

Informacje praktyczne:
Data: 26 grudnia
Miejsce: Płock, ul. Tumska – Bazylika Katedralna
Czas: 19.00-22.00

Niech to będzie wyjątkowy czas, pełen piękna i magii świątecznej muzyki!

admin Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz