Zaplanowane roboty drogowe w Płocku – 8 lipca.

Roboty Drogowe w Płocku – Informacje dla Mieszkańców

Informujemy o zaplanowanych na poniedziałek 8 lipca pracach drogowych w Płocku. Prace obejmą kompleksowe modernizacje i przebudowę kilku kluczowych ulic w mieście. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące utrudnień w ruchu oraz zmiany organizacji ruchu. Prosimy o zachowanie ostrożności i dostosowanie się do tymczasowych zmian.

Ulice objęte robotami drogowymi w Płocku

Ulica Przemysłowa

Roboty drogowe będą prowadzone na odcinku od galerii handlowych do skrzyżowania z ul. NSZ. Mimo prac drogowych, dojazd do placówek handlowych pozostanie możliwy.

Ulica Chopina

Prace obejmą odcinek od skrzyżowania z ul. Obrońców Płocka 1920 roku do pawilonów handlowych i banku. Prosimy o zapoznanie się z organizacją ruchu Komunikacji Miejskiej Płock, która obowiązuje od 5 lipca.

Ulica Podgórze w Borowiczkach

Roboty drogowe będą również prowadzone na ulicy Podgórze w dzielnicy Borowiczki. Mieszkańcy i kierowcy powinni przygotować się na zmiany w organizacji ruchu.

Ulica Kapitańska na Radziwiu

Na ulicy Kapitańskiej w dzielnicy Radziwie również planowane są prace drogowe. Zalecamy ostrożną jazdę i dostosowanie się do tymczasowych oznakowań.

Bezpieczeństwo na Drodze

Prosimy wszystkich kierowców o uważną i ostrożną jazdę w obszarach objętych robotami drogowymi. Tymczasowe zmiany w organizacji ruchu mogą powodować opóźnienia, dlatego warto zaplanować podróż z odpowiednim wyprzedzeniem.

Kontakt

W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących zaplanowanych prac drogowych, prosimy o kontakt z odpowiednimi służbami miejskimi.

Źródło – plock.eu – K. Kozłowski

Dariusz Ostrowski Opublikowane przez:

Ponad 20 lat pracy w mediach.