Kolizja na ul. Łukasiewicza w Płocku

Około godziny 9:30 na ul. Łukasiewicza w Płocku doszło do kolizji drogowej. Jak informuje podkom. Monika Jakubowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, 25-letnia kierująca Suzuki, skręcając w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 42-letniemu kierowcy Volkswagena, co doprowadziło do zderzenia pojazdów.

Kolizja na ul. Łukasiewicza w Płocku. Kierująca Suzuki ukarana mandatem

Podczas kolizji w samochodzie marki Suzuki znajdowała się również 2-letnia pasażerka. Na szczęście, nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Jak dowiadujemy się od policjantki, zarówno kierująca Suzuki, jak i kierowca Volkswagena byli trzeźwi.

Mandat i punkty karne

W wyniku tego incydentu, kierująca Suzuki została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tys. zł oraz 12 punktami karnymi za nieustąpienie pierwszeństwa.

„Kierujący byli trzeźwi” – potwierdza Komenda Miejska Policji w Płocku.

Fot. KMP w Płocku

Apel Policji

Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Niezastosowanie się do zasad pierwszeństwa może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji i kolizji, które zagrażają zdrowiu i życiu uczestników ruchu.

admin Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz