Prognoza pogody. Jaka pogoda dla Płocka na tydzień

Prognoza Pogody dla Płocka na Tydzień (8 – 14 lipca 2024)

Przygotowaliśmy szczegółową prognozę pogody dla Płocka i okolic na nadchodzący tydzień. Zawarte tutaj informacje pomogą Ci lepiej zaplanować swoje dni.

Poniedziałek, 8 lipca

Początek tygodnia przyniesie umiarkowane temperatury z niewielkim deszczem. Przewidywana temperatura wynosi 22°C w ciągu dnia i spadnie do 17°C nocą. Możliwe opady wynoszące około 13.1 mm. Wiatr o prędkości 5-11 m/s​ (Pogoda33)​.

Wtorek, 9 lipca

We wtorek oczekujmy częściowego zachmurzenia. Temperatura maksymalna osiągnie 24°C, a minimalna spadnie do 11°C. Wiatr będzie nieco spokojniejszy, w granicach 3-8 m/s​ (Pogoda33)​​ (Pogoda w Polsce)​.

Środa, 10 lipca

Środa będzie dniem z przejaśnieniami i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura wzrośnie do 27°C w ciągu dnia i spadnie do 14°C nocą. Wiatr będzie wiał z prędkością 3-9 m/s​ (Pogoda33)​​ (twojapogoda.pl)​.

Czwartek, 11 lipca

Czwartek przyniesie więcej chmur na niebie, ale bez opadów. Temperatura wyniesie 27°C w ciągu dnia i 17°C nocą. Prędkość wiatru w granicach 3-7 m/s​ (Pogoda33)​​ (Pogoda w Polsce)​.

Piątek, 12 lipca

W piątek czeka nas piękna, słoneczna pogoda z minimalnym zachmurzeniem. Temperatura wzrośnie do 30°C, a nocą spadnie do 17°C. Wiatr o prędkości 2-5 m/s​ (Pogoda33)​​ (twojapogoda.pl)​.

Sobota, 13 lipca

Sobota będzie najcieplejszym dniem tygodnia, z temperaturą sięgającą 33°C. Nocą spodziewane jest 20°C. Na niebie mało chmur, a prędkość wiatru wyniesie 3-9 m/s​ (Pogoda33)​​ (twojapogoda.pl)​.

Niedziela, 14 lipca

Na zakończenie tygodnia, niedziela przyniesie nieco więcej chmur i możliwe lekkie opady. Temperatura w ciągu dnia osiągnie 31°C, a nocą spadnie do 21°C. Wiatr o prędkości 3-7 m/s​ (Pogoda33)​​ (Pogoda w Polsce)​.

Podsumowanie

Przyszły tydzień w Płocku zapowiada się ciepło, z umiarkowanymi opadami na początku tygodnia. Środa, czwartek i piątek będą szczególnie słoneczne, idealne na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zadbaj o odpowiednie nawodnienie i ochronę przed słońcem w szczególnie upalne dni.

Źródła: Pogoda Onet, Pogoda 33, Twoja Pogoda, Foreca.

admin Opublikowane przez: