Polish Hip-Hop Festival 2024 – zdjęcia z drona

Największy festiwal hip-hopowy w Polsce, odbywający się w Płocku. Czwartkowy, Piątkowy Sobotni wieczór i noc były niezwykle gorące, dzięki niesamowitej atmosferze stworzonej przez miłośników hip-hopu zgromadzonych na nadwiślańskiej plaży w Płocku.

Gwiazdy na Polish Hip-Hop Festival

Tłumnie przybyli festiwalowicze mieli powody do zadowolenia, dzięki doskonałemu line-upowi. Na głównej scenie Polish Hip-Hop Festival wystąpili m.in. Sarius, Kizo, Szpaku, Malik Montana, Reto, Kukon, Otsochodzi oraz Tede. Wśród zagranicznych gwiazd pojawił się także NLE Choppa, który przyciągnął liczne grono fanów.

PLHHF UK Zone i X Stage

Jednak to nie wszystko, co oferował festiwal. W piątek uczestnicy mogli również bawić się w PLHHF UK Zone, gdzie zagrali Miły ATZ, Święty Bass, Zeamsone oraz Louis Villain. Artyści pokazali się także na X Stage, dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Sprawdźcie, jak wyglądał festiwalowy piątek w obiektywie naszego fotografa. Galeria zdjęć oddaje wyjątkową atmosferę i energię tego niezwykłego wydarzenia.

Podsumowanie

Polish Hip-Hop Festival w Płocku to nie tylko muzyka, ale przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy kochają hip-hop. Festiwal wciąż trwa, a przed nami jeszcze wiele emocji i niezapomnianych koncertów.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji z tego największego hip-hopowego święta w Polsce!

Dariusz Ostrowski Opublikowane przez:

Ponad 20 lat pracy w mediach.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz